Kliknij sytuację, dla której szukasz ulgi, które obniżającej ceny biletów:

Ads

niedziela, 6 kwietnia 2014

5ta podróż gratis! REGIOpiątka - bilet powrotny jak miesięczny - 20 procent!

regio piatka bilet pkp ceny jak miesieczny znizki ulga karnet Przejedź tę samą trasę pięć razy w cenie czterech kursów (co 3 powrót gratis) lub zabierz piątego znajomego bez kosztów! Taki bilet jest ważny 2 miesiące (a więc 9 tygodni, 9 weekendów). Jeśli więc jeździsz regularnie REGIO, interREGIO REGIOekspresami tą samą trasą (do rodziny, na badania, kursy, szukając pracy) i nie masz żadnej ulgi, warto pomyśleć o tym karnecie - co piąta złotówka z ceny biletu wyjdzie gratis!

Cena biletu dla każdej z 5 osób wychodzi 20% taniej.
Warto zatem użyć tego karnetu, gdy jedziemy w więcej osób, niż w promocji Ty i raz dwa trzy używanej do 4 osób (Ty i 3 towarzyszy podróży).  

Można w tej promocji REGIOpiątka :

  • Dopłacić do przedłużenia trasy.
  • zużyć ten karnet dowolnie - np. jechać samemu w jedną stronę, a wracać na nim z kimś itp.

Jak korzystać z biletu w cenie REGIOpiątka?

UWAGA! Zanim wsiądziesz do pociągu, musisz w kasie "zalegalizować przejazd", czyli podbić pieczątkę - można poza kolejką. Ta legalizacja działa także dla wyjazdu z kimś - "odfajkowana" zostaje wtedy odpowiednia liczba okienek.
Pamiętaj, że bilet nie obowiązuje dla przejazdów ulgowych - ulga studencka, uczniowska nie pozwala kupić takiego karnetu na pociąg.

Jak widać ceny biletów PKP mogą być dużo niższe, jeśli znamy promocje na przejazdy, które obowiązują w naszym odcinku trasy. Śledź naszego bloga - podaj e-mail w boku strony, a dostaniesz powiadomienie o nowych promocjach!

1 komentarz:

Coś w tej promocji nie jasne? - Twój komentarz - Twoja ulga!