Kliknij sytuację, dla której szukasz ulgi, które obniżającej ceny biletów:

Ads

środa, 23 lipca 2014

Rodzinny bonus - Karta Dużej Rodziny i RegioKarta tańsza o 35 złotych

Przewozy Regionalne przystąpiły do rządowego programu dla rodzin wielodzietnych – ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Do 31 grudnia 2015 r. wszyscy członkowie rodzin wielodzietnych posiadający KDR mogą kupić pierwszą roczną Regiokartę w promocyjnej cenie 140 zł (standardowa cena to 175 zł). 

jak obniżyć ceny biletow PKP karta duzej rodziny 3 plus znizki kolejowe
To świetna wiadomość - świeżo wprowadzona z inicjatywy Prezydenta Komorowskiego Karta objęła bilety na pociągi!

Czym jest zwykła RegioKarta (bez dużej rodziny)?

Regiokarta jest podstawowym elementem programu lojalnościowego Przewozów Regionalnych. daje do 15% zniżki na biletach jednorazowych i nawet 30% taniej bilety miesięczne pkp! Działa także ta RegioKarta w innych liniach pociągów, jak: Arriva RP, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie i Koleje Wielkopolsce, co jest ważne w regionach, gdzie Ci przewoźnicy działają. Karta Dużej Rodziny to dodatkowy bilet rodzinny dający zniżki.

Jak niska jest cena biletu PKP z kartą dużej rodziny?

W ramach programu dla rodzin wielodzietnych nie będą dostępne Regiokarty półroczne i Regiokarty Senior. Osoby, które posługują się Kartą Dużej Rodziny, mogą kupować Regiokartę w promocyjnej cenie wyłącznie w kasach biletowych PR.
Także w intercity - przy jeździe rodzinnej - minimum 3 osoby, z tą ogólnopolską "kartą 3 plus" otrzymują 25% zniżki od ceny biletu pkp intercity. To podziała napewno do końca 2014 roku.

O czym pamiętać (oprócz zabrania ze sobą karty dużej rodziny)?
Chodzi o kartę ogólnopolską, a funkcjonują także regionalne - wojewódzkie i miejskie karty dużych rodzin.
Wniosek o wydanie karty składa się tak samo - w swoim urzędzie gminy.

2 komentarze:

  1. Wszystko świetnie, tylko jak chciałem zakupić REGIOkartę ze zniżką to w kasie Przewozów Regionalnych (w Gnieźnie) wyrazili głębokie zdziwienie tą zniżką i Karty oczywiście nie kupiłem. Polska rzeczywistość .. ??

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam, że świetną propozycją jest zdecydowanie się na Kartę Dużej Rodziny, bo dzięki temu można liczyć na całkiem spore zniżki. Nie tylko, jeśli chodzi o PKP, ale również w różnych sklepach. Na przykład Lidl oferuje promocje na Kartę Dużej Rodziny. Przeczytajcie o tym na stronie https://blix.pl/promocje/karta-duzej-rodziny-lidl/ .

    OdpowiedzUsuń

Coś w tej promocji nie jasne? - Twój komentarz - Twoja ulga!