Kliknij sytuację, dla której szukasz ulgi, które obniżającej ceny biletów:

Ads

niedziela, 16 grudnia 2012

Czy REGIOkarta się opłaca? - Informacja z kalkulacją ceny jazdy

REGIOkarta - Program lojalnościowy spółki Przewozy Regionalne - daje możliwość zakupu biletów PKP z 30% rabatem od wyjściowej ceny biletu kolejowego.

Są 3 rodzaje karty, którą można kupić w kasie, jak i zamówić przez Internet. Karta jest imienna, więc nie można jej udostępnić innym osobom.
 • REGIOkarta roczna 169 zł - opłaca się, jeśli wydajesz na bilety (spółki PR) ponad 563 złote rocznie. (czyli jeśli ceny biletów, które kupujesz łączą się do min. 47 zł miesięcznie)
 • REGIOkarta półroczna 99 zł - opłaca się, jeśli wydasz na bilety (spółki PR) ponad 330 złotych przez pół roku od jej zakupu (czyli jeśli ceny biletów, które kupujesz łączą się do min. 55 zł miesięcznie)
 • REGIOkarta SENIOR za 49 zł - opłaca się, jeśli wydasz na bilety (spółki PR) ponad 164 złote przez rok. (Tylko dla osób, które ukończyły 60 lat).

Jak wyrobić REGIOkartę?

Do wyrobienia regiokarty potrzebne jest zdjęcie (w przypadku zamówienia internetowego foto w wersji elektronicznej). Jeśli podróżujesz do pracy / służbowo, możesz otrzymać za kartę fakturę. Należy wypełnić formularz na stronie i-pr.pl

Bilety miesięczne też na REGIOkartę, ale ceny biletów spadną nieznacznie

REGIOkarta daje też 15% rabatu na bilet okresowy (miesięczny), więc opłaca się, jeśli wydajesz na takie bilety ponad 1125 zł rocznie (ok. 100 zł / miesiąc) lub 660 zł w pół roku (czyli 110 zł miesięcznie).

Lojalność popłaca - ceny odnowień rozkładają się tak:

 • REGIOkarta Roczna - 135 zł (34 zł taniej)
 • REGIOkartę półroczną - 79 zł (20zł rabatu)
 • a REGIOkarta SENIOR - 39 zł. (10 zł rabatu)
Jak napisaliśmy na początku, to karta lojalnościowa - rabatowa, która pozwala zmniejszyć ceny biletów pkp stałym klientom spółki przewozy regionalne. To sprawia, że warto przekalkulować sobie, jak regiokarta obniży płatności za przejazdy koleją. regionalną.

6 komentarzy:

 1. Jeżeli tylko ja wyrobię sobie kartę, to mogę kupować bilety sobie i żonie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie korzystam z transportu publicznego zbyt często więc dość ciężko jest mi stwierdzić czy taki program się opłaca czy nie. Ja u siebie na terminalu płatniczym mam współpracę z https://zencard.pl gdzie mogę nabijać punkty moim stałym klientom. oczywiście oni po tym wszystkim mogą punkty wymieniać na fajne nagrody czy rzeczy ode mnie ze sklepu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też korzystam często z rozwiązań opartych na technologii Zencard - https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/zencard. Jestem do nich przekonany ponieważ są one bezpieczne i proste w użyciu. Rabaty oraz inne zniżki automatycznie przyznawane są mi bez ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek błędu.

   Usuń
 4. Na razie zakup przez internet nie jest mozliwy nie prawidłowe dane , żenada

  OdpowiedzUsuń

Coś w tej promocji nie jasne? - Twój komentarz - Twoja ulga!